Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 I 2022 r.
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych   

             7.00 – 7.25: spowiedź św.

             7.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 7.30 – Małgorzatę Kołodziej (22 – od Michaliny Zabrzeńskiej ze Stańkowej).

 

             8.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M: 9.00 – …………………………………………………………….… (intencja wolna).

 

Zaprzysiężenie Parafialnej Rady Ekonomicznej

            10.00 – 10.25: spowiedź św.

            10.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii       

M: 10.30 – za zmarłych i żyjących parafian.

                          (Uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci  komunijne.

Dzieci niech przyniosą świece chrzcielne)

 

     15.00 – Nabożeństwo kolędowe i błogosławieństwo sakramentalne

 

Rozpoczyna się okres zwykły w liturgii

 

Poniedziałek (10 I) –  dzień wieczystej adoracji Pana Jezusa w naszym kościele

 

Msza św. na rozpoczęcie adoracji: 7.00 - w int. parafian.

  1. Adoracja: 7.30 – 10.00

                     7.30 – różaniec

                     8.00 – 10.00: modlitwa w ciszy          

  1. Adoracja: 14.00 – 18.00

        14.00 – 15.00 (modlitwa w ciszy)

        15.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia

        15.15 – 17.15: modlitwa w ciszy

        17.15 – 17.45: różaniec

        17.45 – 18.00: wspólnotowe zakończenie adoracji i błogosławieństwo sakramentalne

 

M.: 18.00 – …………………………………………………..…………. (intencja wolna).

 


Wtorek (11 I) – dzień powszedni

    

     17.30 – 17.55: spowiedź św.

     17.30: różaniec

M.: 18.00 – Małgorzatę Kołodziej (24 – od Teresy i Jana Pajor).

 


Środa (12 I) – dzień powszedni

    7.30 – 7.50: spowiedź św.

    7.30: różaniec i Litania do św. Józefa

M.: 8.00 – Małgorzatę Kołodziej (25 – od Krystyny i Lucjana Jonik z Krosnej).

 


Czwartek (13 I) – dzień powszedni

    17.00 - 18.00: adoracja Pana Jezusa

            17.00 – 17.50: spowiedź św.           17.30: różaniec

M.: 18.00 – ……………………………………………………………. (intencja wolna).

 


Piątek (14 I) – dzień powszedni

 

                15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia  (adoracja do godz. 15.30)

        16.00 – 16.25: katecheza dzieci komunijnych 

       16.30 – nabożeństwo kolędowe z udziałem wszystkich dzieci

        17.00 – spotkanie kandydatów do bierzmowania (Grupa I – klasa VI)

                  17.30 – 17.55: spowiedź św.       17.30 - różaniec     

M.: 18.00 – ……………………………………………………………. (intencja wolna).

      18.30 – spotkanie kandydatów do Bierzmowania (Grupa III – klasa VIII i I śr.)

 


Sobota (15 I) – dzień powszedni

         

       7.30 – 7.55: spowiedź św.   7.30 - różaniec   

M.: 8.00 – Małgorzatę Kołodziej (26 – od Zofii i Augustyna z rodziną).

 

M.: *14.00 – w int. Urszuli i Bernarda Smiatek (z okazji 50. r. ślubu) z podz. za o. łaski z prośbą o Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej i św. Józefa.   (TD)

       17.00 - 17.45: adoracja Pana Jezusa             17.00 – 17.30: spowiedź św. 

       17.30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia   17.45 – wprow. do rozważania Ewangelii

M.: 18.00 – za + Małgorzatę Tkocz (w 1. r. śmierci).

 


II Niedziela Zwykła – 16 I 2022 r.    

 

            7.00 – 7.25: spowiedź św.     7.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 7.30 – Małgorzatę Kołodziej (27 – od Julii Waligóra).

 

             8.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 9.00 – …………………………………………………………….… (intencja wolna).

 

            10.00 – 10.25: spowiedź św.          10.15 – wprow. do rozważania Ewangelii       

M.: 10.30 (z udziałem Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry z Gogolina) – za zmarłych i żyjących parafian.

               Po Mszy św. koncert kolędowy w wykonaniu Orkiestry

 

     15.00 – Nabożeństwo kolędowe i błogosławieństwo sakramentalne