II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2 I 2022 r.
Adoracja

 

      *6.50 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

      7.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 7.30 – Małgorzatę Kołodziej (19 – od Jarosława i Katarzyny Staszak).

 

     8.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M: 9.00 – w intencji parafian.

 

     10.15 - Kolędowanie w wykonaniu Chóru Parafialnego

M: 10.30 – za + Edwarda Herok (w 1. r. śmierci).

     15.00 – Nabożeństwo kolędowe i błogosławieństwo sakramentalne

 

Poniedziałek (3 I) – dzień powszedni

         

    17.00 – 17.50: spowiedź św.

            17.00 - 18.00: adoracja Pana Jezu.     17.30: różaniec

M.: 18.00 – w int. mieszkańców ulic: Brzozowa, Wierzbowa, Przyjaźni, Świerkowa, Wiśniowa, Lipowa i Sosnowa z prośbą o Boże błog. w 2022 roku.

 


Wtorek (4 I) – dzień powszedni

    

     17.00 – 17.50: spowiedź św.

     17.00 - 18.00: adoracja Pana Jezus.      17.30: różaniec

M.: 18.00 – w int. mieszkańców ulic: Przyjaciół Schongau, Torowa, Jasna, Malińska, Łąkowa, Fredry, Marzanny i Gogolińska z prośbą o Boże błog. w 2022 roku.

 


Środa (5 I) – dzień powszedni

    7.30 – 7.50: spowiedź św.          7.30: różaniec i Litania do św. Józefa

M.: 8.00 – Małgorzatę Kołodziej (20 – od Krystyny i Stanisława Pajor ze Stańkowej).

 

    17.00 – 17.50: spowiedź św.

           17.00 - 18.00: adoracja Pana Jezus.      17.30: różaniec

M.: 18.00 (Msza św. z Wigilii Uroczystości Objawienia Pańskiego) –  ……………………………………….……………..………. (intencja wolna).

 


Czwartek (6 I) – Uroczystość Objawienia Pańskiego  (Święto Trzech Króli)

Przedstawienie kolędników misyjnych

 

 7.00 – 7.25: spowiedź św. 7.15 – wprow. do rozważania Ewangelii

M.: 7.30 – …………………………………………. (intencja wolna).

   

              8.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 9.00 – za + Erwina Emerling (w miesiąc po śmierci).

    

10.00 – 10.25: spowiedź św. 10.15 – wprow. do rozważania Ewangelii

M: 10.30 – za zmarłych i żyjących parafian.

 

     15.00 – nieszpory z Uroczystości (kolędowe) i błog. sakramentalne

 


Piątek (7 I) – pierwszy piątek miesiąca

 

              7.30 – odwiedziny chorych z Komunią św.

            15.00 – koronka do Bożego Miłosierdzia  (adoracja do godz. 15.30)

             16.00 – 16.25: spowiedź św. 

M.: 16.30 – ………………………………………………………….….. (intencja wolna).

 

             17.15 – 17.55: spowiedź św.    17.30 - różaniec     

M.: 18.00 – za + Annę Hutniczak (od rodzin Bosaków i Gaworek z Owczar).

Litania do NSPJ i błog. sakramentalne

 


Sobota (8 I) – dzień powszedni

         

          7.30 – 7.55: spowiedź św.   7.30 - różaniec   

M.: 8.00 – Małgorzatę Kołodziej (21 – od chrześniaka Czesława Firleja).

 

       17.00 - 17.45: adoracja Pana Jezusa        17.00 – 17.30: spowiedź św. 

       17.30 – Koronka do Bożego Miłosierdzia   17.45 – wprow. do rozważania Ewangelii

M.: 18.00 – za ++ rodziców Stefanię i Erharda Gabrielczyk oraz ++ z pokrewieństwa.

 


Niedziela Chrztu Pańskiego – 9 I 2022 r.
Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych   

             7.00 – 7.25: spowiedź św.

             7.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 7.30 – Małgorzatę Kołodziej (22 – od Michaliny Zabrzeńskiej ze Stańkowej).

 

             8.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M: 9.00 – …………………………………………………………….… (intencja wolna).

 

Zaprzysiężenie Parafialnej Rady Ekonomicznej

            10.00 – 10.25: spowiedź św.

            10.15 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii       

M: 10.30 – za zmarłych i żyjących parafian.

                          (Uroczyste odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci  komunijne.

Dzieci niech przyniosą świece chrzcielne)

 

     15.00 – Nabożeństwo kolędowe i błogosławieństwo sakramentalne