III Niedziela Wielkanocna – 5. V 2019 r.
(adoracja Pana Jezusa)

7.20 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

7.45: wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 8.00 – za ++ rodziców Annę i Franciszka Gabrielczyk, Reginę i Ryszarda Wicher, 3 braci, 2 bratowe i ++ pokrewieństwa.

Uroczystość Pierwszej Komunii świętej

M.: 10.30 – rozpoczęcie liturgii i procesja do kościoła.
     Msza św. w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin.

15.00 – nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej z udziałem dzieci komunijnych i ich rodzin.

Poniedziałek (6. V) – śś. Apostołów Filipa i Jakuba

18.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – z podz. za o. łaski z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej w rodzinie Koryzma.

Wtorek (7. V) – dzień powszedni

18.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – w int. Elżbiety Feliks (z okazji urodzin) z podz. za o. łaski z prośbą o Boże błog. Za + męża ojca i dziadka Jerzego Feliks (z okazji ur.).

Środa (8. V) - św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

7.55 – Litania do św. Józefa

8.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – za + Zygmunta Piechurę (10. – od chrześnicy Danuty z rodziną).

Czwartek (9. V) – dzień powszedni

17.30 – różaniec za papieża Franciszka, za kapłanów i siostry zakonne, o powołania do  służby Bożej z naszej parafii, w intencji Diecezjalnego Dzieła Modlitwy „Oremus”  (stała modlitwa w intencji kapłanów).

18.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – za ++ męża Alfreda Torka, syna Piotra, synową Krystynę, brata Józefa, siostrę Franciszkę, rodziców Sowada i Torka, 4 szwagrów i ++ z pokrewieństwa.

Piątek (10. V) – dzień powszedni

15.00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

16.30 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – za ++ ojca Leona Wocka i chrzestną Marię Emerling.

18.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.) – za ++ rodziców Zofię i Karola Wojtala, zięcia Ryszarda, ++ z rodzin Wojtala i Wittek.

Sobota (11. V) – dzień powszedni

M.: 8.00 (nabożeństwo majowe i Msza św.)za ++ rodziców Jadwigę i Konrada Dyga i ++ pokrewieństwa.

17.00  -  17.45: adoracja Pana Jezusa

17.00 – 17.30: adoracja w ciszy i spowiedź św.

17.30 – koronka do Bożego Miłosierdzia

17.40 – zakończenie adoracji i błogosławieństwo sakramentalne

17.45 - wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 18.00 – za ++ rodziców Los i Mioduna, syna Marcina i ++ z pokrewieństwa.

IV Niedziela Wielkanocna – 12. V 2019 r.
(odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych)

7.45: wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 8.00 – z podz. za o. łaski z prośbą o Boże błog. w rodzinie Reinwald.

M.: 9.15 (dwujęzyczna: j. niem i j. polski) – …………………………………………………………….. (intencja wolna).

10.15: wprowadzenie do rozważania Ewangelii

M.: 10.30 – w int. Pawła Bekiesch (z okazji 18. r. urodzin) z podz. za o. łaski z prośbą o Boże błog. i dary Ducha Świętego w dorosłym życiu.

15.00 – nabożeństwo majowe ku czci Matki Bożej i błog. sakramentalne.